9. Lebdowicz Andrzej Jan

  • Okręg nr 1

9. Lebdowicz Andrzej Jan

67 lat, wykształcenie wyższe techniczne, współwłaściciel dwóch firm rodzinnych oraz inwestor. Interesuje się makro i mikroekonomią, działacz samorządu gospodarczego Województwa Zachodniopomorskiego i Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu.

Jako przedsiębiorca ze sporym doświadczeniem ceniony za analityczny umysł, wytrwałość, dobry kontakt z ludźmi i cierpliwość.
Uwielbia podróżować i zwiedzać świat zarówno drogą lądową jak i morską, nie tylko w trakcie podróży szanuje dobrą książkę i film. Regularnie pływa i maszeruje po plaży.

Bądźmy przygotowani na nowe wyzwania

Program

  1. Utworzenie nowej strefy dla przedsiębiorców na Mulniku, w tym usług doradczych na rzecz mikro i małych przedsiębiorstw.
  2. Stworzenie centrum obsługi inwestora w urzędzie miasta, czyli miejsca, gdzie inwestor otrzyma wszystkie niezbędne informacje na temat możliwości inwestowania: dostępne działki, warunki zabudowy, architektury.
  3. Przygotowanie adekwatnej promocji miasta, jej nowych struktur.
  4. Przygotowanie i budowa układu komunikacyjnego do otwarcia tunelu: rozbudowa dróg, zmiana systemu komunikacji, budowa parkingów.