6. Jasiakiewicz Maciej Antoni

  • Okręg nr 3

6. Jasiakiewicz Maciej Antoni

Adwokat, lat 35, żonaty, ojciec trójki dzieci, Członek Izby Adwokackiej w Szczecinie. Prowadzi Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Świnoujściu oraz filiami w Szczecinie oraz Międzyzdrojach. Absolwent Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Studium Podyplomowego z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończył również Studia Podyplomowe Akademii Rolniczej w Szczecinie o kierunku Gospodarka Nieruchomościami, a w 2008 roku uzyskał licencję Ministra Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Upatruje dalszego rozkwitu Świnoujścia w zrównoważonym rozwoju turystyki, gospodarki morskiej przy uwzględnieniu i realizacji potrzeb mieszkańców Miasta. Wolny czas spędza z rodziną. Entuzjasta kolarstwa szosowego oraz gry na pianinie.

Program
1. Budowa parkingów dla zwiększającej się liczby samochodów w mieście.
2. Stworzenie sieci stacji roweru miejskiego na kształt funkcjonujących w innych miastach, darmowe krótkie wypożyczenie dla mieszkańców do 20 minut.
4. Zadbanie o estetykę plaży na lewobrzeżu, ujednolicenie wyglądu punktów gastronomicznych, kawiarni i barów plażowych wymiana śmietników. Budowa infrastruktury na prawym brzegu.
5. Budowa skate parków, siłowni i poręczy do ćwiczeń, dla najmłodszych bezpiecznych brodzików i fontann do zabawy na powietrzu.
6. Punkty opieki nad maluchami w czasie wakacji.